JASMIN & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

SIMPLE GREEN odmasťovače a EKODROGÉRIA

PONUKA > ZELENÁ FIRMA a EKO DOMÁCNOSŤ. > ČISTIACA CHÉMIA a EKODROGERIA

Ekodrogéria - STOP alergiám na čistiace prostriedky

Drogéria a klasické čistiace prostriedky pre domácnosť čistia, ale zároveň aj znečisťujú, pretože počas upratovania sa do vzduchu z prípravkov (v závislosti od ich zloženia) uvoľňujú nebezpečné výpary. A tak pri čistení čistiace prostriedky môžu ublížiť nielen vaším očiam, dýchacím cestám ako i nervovému systému. Množstvo chemikálií sa dostáva cez odpady a kanalizáciu aj do podzemných vôd.

Vyberáme
ekologické čistiace prípravky, ktoré si nájdu svoje miesto nielen v domácnostiach, hoteloch a firmách ... predstavujú ucelenú radu ekologických čistiacích prostriedkov pre čistotu vášho hotela, penzióna, domácnosti, pracoviska či kancelárie.

SIMPLE GREEN čistiaci a odmasťovací ekologický prostriedok

odmasťuje a vyčistí aj tú najhoršiu starú špinu, celkom nahradí technický benzín, toluén, arvu, perchlór, vyperie a odstráni zápach. Nehorľavý- nevýbušný - nejedovatý - neiontový - neabrazívny.
Používa sa v oblastiach ako je: poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, stavebníctvo, potravinársvo, upratovanie, veľkoplošné čistenie, zdravotníctvo, priemysel, lakovne, odstráňovanie ropných havárií, doprava ... domácnosť, dieľňa, záhrada.
Riedenie s vodou v pomere 1:3 v prípade silného znečistenia napr. motory  1 : 10 - 20 bežné znečistenia až 1 : 150 napr. pre umývanie okien.

Viac info o prípravkoch na mob: 0948 223 631Kúpiť v JASMIN & RESTORE Shop

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky