JASMIN & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

RESTORER CSL engine obnovovac motora

PONUKA > ZELENÁ FIRMA a EKO DOMÁCNOSŤ. > RESTORE - OBNOVA MOTORA
restore csl

Restorer engine CSL
obnovovač výkonu a mazanie motora s CSL je prísadou do motora, určená na obnovenie kompresie a výkonu starších automobilov, úžitkových vozidiel a každého štvortaktného motora.

U starších motorov obnovuje akúkoľvek stratu kompresie a udržuje motor vo výbornom stave dvoj až trojnásobne dlhšie v porovnaní s normálnou životnosťou
. To sa mnohokrát potvrdilo v praxi na celom svete, vrátane USA, od doby uvedenia na trh v roku 1983.
Mikročastice CSL z prípravku sú za chodu motora spolu s olejom v mazacom systéme dopravené ku všetkým trecím plochám, kde sa v olejovom filme dostanú do poškodených miest a pod vysokým tlakom a teplotou vyplnia ryhy a mikroskopické nerovnosti trecích povrchov. Tým vymedzia nežiadúce vôle a zároveň vytvoria na trecích plochách vrstvu, ktorá obmedzuje vnútornú treciu stratu motorov. Efekt je jednoznačný. Vymedzením vôlí dôjde k utesneniu spalovacích priestorov valcov motora (nižšia spotreba oleja a paliva), k obnove pôvodných kompresných tlakov (zvýšenie výkonu a zníženie emisií), k obnoveniu všetkých trecích plôch (predľženie životnosti), a zníženie koeficientu trenia (tichší, pravidelný chod a nižší stratový výkon motora).

Účinok Restorer-u je zameraný na zmenu stavu motora, nie stavu oleja. Z tohto dôvodu sa nazýva a klasifikuje ako prísada do motora, nie prísada do oleja a to napriek tomu, že sa pridáva do oleja v kľukovej skrini motora.

RESTORER to je "servis za jazdy" pre všetky štvortaktné motory, ktoré majú najazdených viac ako 50 000 – 70 000 km.

Pravidelným používaním RESTORERu získate:
obnovenie pôvodného výkonu motora, tichší a pravidelný chod motora, zníženie spotreby oleja a paliva, predľženie životnosti motoru, zlepšenie studených štartov, zníženie emisií CO a HC

... pre všetky typy spaľovacích motorov -  osobné, nákladné auta a doprava, poľnohospodárske, stavebné stroje ...


Kúpiť v JASMIN & RESTORE Shop

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky