JASMIN & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

O nas

Od roku 1993 sa venujeme predaju a distribúcii čistiacích prostriedkov a technológii zameraných na úsporu nákladov a ochranu životného prostredia a prírodných regeneračných prípravkov..
Bohaté skúsenosti s prírodnymi regeneračnými produktami a kozmetikou ENERGY a dokonalá znalosť slovenského trhu s čistiacími, pracími a dezinfekčnými prípravkami, ekologickými odmasťovačmi, ako i s upratovacími strojmi a malou mechanizáciou nás robí odborníkmi v danej oblasti.

Naším cieľom je kompletné zabezpečenie a spokojnosť Vás a Vašich
blízkych. Produkty ktoré predávame, výhradne profesionálnej kvality. Pri výbere sortimentu kladieme veľký dôraz nielen na cenu, ale hlavne aj na kvalitu dodávaných produktov.

Aktuálnou témou dnešnej doby je okrem ochrany životného prostredia aj otázka využívania obnoviteľných energetických zdrojov, či už sa jedná o čerpanie solárnej a veternej energie.

Postupne rozširujeme svoje portfólio ekologických bakteriálno-enzýmatických, čistiacích prípravkov a upratovacích pomôcok o technologické zariadenia využívajúce slnečnú a veternú energiu za účelom dostupnosti využívania obnoviteľných zdrojov energie širokou verejnosťou.

Profesionálne riešenie hygieny vo všetkých oblastiach: kuchyne, hotelové prevádzky, priemyselné objekty, nemocnice, supermarkety, reštaurácie, administratívne budovy, upratovacie firmy, domácnosti a iné ...

Našími hlavnými zakazníkmi sú:

Výrobné a strojárske firmy a dielne - odmasťovacie prostriedky simplegreen, prepravné vozíky a koše Rubbermaid

Malé autoservisy, dielne a opravovne - restore, autokozmetika, spreje a simplegreen

Hotely, školy, domovy, administrátívne budovy, nákupné centrá, upratovacie firmy - dávkovače a zásobníky, upratovacia mechanizácia a upratovacie pomôcky, čistiace prostriedky, protiplesňové prípravky, dezinfekcia

Gastrozariadenia - pomôcky do kuchyne, čistiace prostriedky, upratovacie pomôcky a odpadové koše Rubbermaid

Manikúry, pedikúry, kadernícke salóny a pod - dezinfekčné prostriedky a upratovacie pomôcky

iné podnikateľské subjekty a fyzické osoby - sanačné prípravky


Preferujeme dlhodobú spoluprácu, kde sme schopní ponúknuť flexibilitu a kreativitu s vysokou úrovňou služieb na základe dobrej znalosti trhu, priorít klienta a našich produktov.

468x60.png
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky