JASMIN & RESTORESHOP.SK

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Ansilver profi protiplesňový prášok do omietok, stierok a farieb s aktívnym striebrom

PONUKA > ZELENÁ FIRMA a EKO DOMÁCNOSŤ. > PROTIPLESŇOVÉ prípravky so striebrom ANSIL ASANEX
 
prasok ansilver profi

ANSILVER profi 25 gr univerzálny práškový materiál, ktorý sa môže používať ako prídavok do všetkých bežných stavebných materiálov (cement, vápenný hydrát, sádra, bežná silikátová malta alebo stierka), ako aj do niektorých komerčných náterových hmôt (viď. priloženú tabuľku), kde je potrebné zaistiť ochranu najmä proti pliesňam a baktériám. Je dodávaný v balení po 25 g a 250 g, ktoré vždy obsahujú príbalový leták o používání a dávkování pre jednotlivé druhy stavebných hmôt. Má hlavne preventívny a stabilizačný účinok.

Pozor! Vzhľadom k
zloženiu ANSILVER Profi nedá sa použiť do všetkých náterových hmôt. Najvhodnejší je jeho prídavok do vápenného hydrátu s prídavkom ľanovej fermeže. Pri miešaní komerčných náterových hmôt s prípravkom ANSILVER   Profi doporučujeme tieto vopred otestovať tak, že malé množstvo náterovej hmoty (cca 50 ml) zmiešame s troškou prípravku ANSILVER Profi (na špičku noža) a sledujeme, či dôjde k farebnej zmene. Ak nedojde počas niekoľkých minút až 2 hodín k zmene farebného odtieňu, je možné farbu použiť. Ak dôjde k tmavnutiu farby, tak táto je pre prídavok prípravku ANSILVER  Profi nevhodná.

Spotreby prípravku ANSILVER® Profi

A/ Preventívne ošetrenie: zvyčajná stredná spotreba je cca 0,25g prípravku ANSILVER® Profi na 1m2. To znamená, že z 25 g balenia sme schopní ošetriť cca 100 m2 a z 250 g balenia ošetríme cca 1000 m2.

B/ Na plochy už postihnuté pliesňami – podľa rozsahu zapliesnenia a členitosti povrchu 0,7 -2,6 g/m2Kúpiť v JASMIN & RESTORE shop

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky